Sufit napinany Kraków, Warszawa, Katowice
telefonZADZWOŃZADZWOŃ

Sufity napinane galeria, wzory, pomysły:

Wzory sufitów napinanych

Dla Państwa inspiracji przedstawiamy zdjęcia sufitów napinanych. W galerii znajdują się wyłącznie nasze faktycznie wykonane sufity napinane w Krakowie, Warszawie i całej Polsce. Klikając na zdjęcie sufitu napinanego poniżej, możesz otworzyć więcej zdjęć z tej konkretnej kategorii. Najpierw wzory sufitów są prezentowane według ich rodzajów i opcji oświetlenia, następnie według przeznaczenia pomieszczenia, a następnie dodatkowe zdjęcia sufitów napinanych.
Galeria sufitów w pokojach

Galeria sufitów napinanych w salonie najczęściej wybierane są w kolorze białym o matowej fakturze. Ponieważ to pomieszczenie jest zwykle duże, żadne jasne lub ciemne kolory nie będą tu działać. Projekt sufitu powstaje przy użyciu różnych opraw. Szczególnie popularne są ostatnio szynoprzewody magnetyczne wbudowane w sufit napinany.

Zdjęcia sufitów w kuchni powinien być przede wszystkim praktyczny, trwały i łatwy w utrzymaniu czystości. Sufity napinane są idealne do kuchni: są łatwe do czyszczenia w razie potrzeby, bardzo trwałe i tańsze niż płyty z kartongipsu. Jeśli chodzi o aranżacji sufitu, to w kuchni on powinien być prosty, a oświetlenie - funkcjonalne. Niezbędne jest zapewnienie oddzielnego oświetlenia obszaru roboczego kuchni i jadalni. Świecący linie led świetnie prezentują się nad szafkami kuchennymi aż do sufitu. Dają dobre równomierne światło i nie przeszkadzają w otwieraniu górnych szafek.

Sufity napinane są szczególnie polecane do łazienki. W końcu w łazience często panuje wysoka wilgotność, a zwykły malowany sufit natychmiast zaczyna pękać. Aby regularnie nie malować sufitów w łazience, lepiej jest wykonać sufit napinany jeden raz i na 20 lat. Pod względem oświetlenia w łazience popularne są reflektory punktowe oraz oświetlenie ukryte pomiędzy sufitem a scianą – pływający sufit.



Kraków, telefon: +48 880 047 088, biuro@woodymaxx.pl