Sufity napinane Kraków, Warszawa.
tel.: 536 250 569
E-mail: planetasufitow@gmail.com

Sufity napinane galeria, wzory, pomysły:

Wzory sufitów napinanych
Galeria sufitów w pokojach

Sufity napinane w salonie najczęściej wybierane są w kolorze białym o matowej fakturze. Ponieważ to pomieszczenie jest zwykle duże, żadne jasne lub ciemne kolory nie będą tu działać. Projekt sufitu powstaje przy użyciu różnych opraw. Szczególnie popularne są ostatnio szynoprzewody magnetyczne wbudowane w sufit napinany.

Sufit w kuchni powinien być przede wszystkim praktyczny, trwały i łatwy w utrzymaniu czystości. Sufity napinane są idealne do kuchni: są łatwe do czyszczenia w razie potrzeby, bardzo trwałe i tańsze niż płyty z kartongipsu. Jeśli chodzi o aranżacji sufitu, to w kuchni on powinien być prosty, a oświetlenie - funkcjonalne. Niezbędne jest zapewnienie oddzielnego oświetlenia obszaru roboczego kuchni i jadalni. Świecący linie led świetnie prezentują się nad szafkami kuchennymi aż do sufitu. Dają dobre równomierne światło i nie przeszkadzają w otwieraniu górnych szafek.

Sufity napinane są szczególnie polecane do łazienki. W końcu w łazience często panuje wysoka wilgotność, a zwykły malowany sufit natychmiast zaczyna pękać. Aby regularnie nie malować sufitów w łazience, lepiej jest wykonać sufit napinany jeden raz i na 20 lat. Pod względem oświetlenia w łazience popularne są reflektory punktowe oraz oświetlenie ukryte pomiędzy sufitem a scianą – pływający sufit.
Tel.: 536 250 569
Sufity napinane od firmy Planeta Sufitów: Kraków, Katowice, Rzeszów, Tarnów etc.