Sufit napinany Kraków, Warszawa, Katowice
telefonZADZWOŃZADZWOŃ

Sufit napinany czarny. LED na suficie.


sufit napinany czarny

sufit napinany czarny

✔ Do dyspozycji

od 140 zł/m2


KUP TERAZ


Folia Mat/Lustr
Brand MSD Premium
Grubość folii 0,18 мм
Szerokość sufitu bez szwu 5,5 metrów
Profil aluminium, wzmocnienie, grubość 1,3 cm
Montaż FIXO bez cokołu
Obniżenie sufitu 40 mm MIN
Wchłanianie wilgoci 0% - nie wchłania
Ochrona przed powodzią 100%
Podświetlenie LED możliwe
Demontaż i ponowny montaż możliwy
Gwarancja 12 lat
Warunki płatności, dostawy, zwrotu

Czarny sufit napinany ma najsilniejszy efekt lustra. Dlatego czasami taki sifit nazywamy nawet czarne lustro na suficie. Błyszczące czarne sufity wyglądają szczególnie stylowo dzięki oświetleniu LED po obwodzie, które podkreśla kontrast sufitu. Sufit w kolorze czarnym może mieć błyszczącą i matową fakturę. Każdy ma swoje wady i zalety. Czarny sufit jest często używany w połączeniu z systemem gwiaździstego nieba - po prostu wygląda kosmicznie.
Jeśli pomieszczenie jest małe, na przykład łazienka lub korytarz, możesz zrobić sufit napinany czarny na całym obszarze. Możesz dodać oświetlenie wzdłuż konturu lub wzdłuż jednej ściany. Jeśli pomieszczenie jest duże, na przykład salon lub sypialnia, warto wykonać czarny sufit w połączeniu z sufitem z płyt gipsowo-kartonowych.
czarny sufit w salonie z LED

czarny sufit w salonie z LED

czarny sufit w sypialni

czarny sufit w sypialni

czarny sufit-lustro w salonie

czarny sufit-lustro w salonie

sufit napinany czarny matowy

sufit napinany czarny matowy

czarny sufit podświetlany

czarny sufit podświetlany

czarny sufit w przedpokoju

czarny sufit w przedpokoju

czarny sufit z LED

czarny sufit z LED

czarny sufit w salonie

czarny sufit w salonie

sufit czarne lustro

sufit czarne lustro

czarny sufit z LED w łazience

czarny sufit z LED w łazience

czarny błyszczący sufit nad schodami

czarny błyszczący sufit nad schodami

salon z czarnym sufitem

salon z czarnym sufitem

W naszej praktyce czarne sufity napinane zamawiali absolutnie we wszystkich pomieszczeniach: salonie, sypialni, kuchni, korytarzu, łazience, a nawet pokoju dziecinnym. Naturalnie czarny sufit jest niezbędny w klubach nocnych, bilardzie i klubach komputerowych. Możliwe jest również zastosowanie czarnych sufitów w gabinetach kosmetycznych, siłowniach, gabinetach masażu, w basenie i innych nietypowych miejscach.

Jaki wybrać pokój z czarnym sufitem

Najczęściej do łazienki są zamawiane czarne błyszczące sufity. Tam to wygląda szykownie i odpowiednio. Ponieważ w łazience zazwyczaj nie ma światła dziennego, a czarny sufit podświetlany wygląda fajowsko. Jeśli masz małą łazienkę, to zgodnie z zasadami projektowania, aby powiększyć pomieszczenie - wybierz białe ściany i czarny sufit.

W korytarzach bardzo dobrze będzie wyglądał również czarny sufit napinany, zwłaszcza jeśli dobierzemy odpowiednie oświetlenie. Jeśli korytarz jest długi, możesz wykonać ukryte oświetlenie wzdłuż ozdobnej ściany, co wizualnie powiększy przestrzeń. Wybierając czarny sufit dla korytarzu, najważniejsze jest, aby nie oszczędzać na oświetleniu, wtedy otrzymasz oczekiwane piękno, a nie ponury kątik.

W salonach sufity napinane czarne są zwykle wykonywane w połączeniu z płytą kartonowo-gipsową. Może to być skrzynia z płyt kartonowo-gipsowych na obwodzie pomieszczenia, a pośrodku znajduje się ciemny sufit napinany. Lub jeśli salon nie ma centralnego układu, ale jest podzielony na dwie części, wówczas jeden może mieć biały sufit, a drugi czarny. Będzie zarówno funkcjonalnie, jak i nowoczesnie.

W kuchni bardzo popularne są również czarne sufity napinane, zwłaszcza w stylu high-tech z białymi fasadami. Błyszczący czarny sufit z dużym błyszczącym żyrandolem sprawi, że Twoja kuchnia będzie wyglądać szykownie i stylowo.

W sypialni czarny sufit napinany może być matowy lub błyszczący. Aby stworzyć spokojną atmosferę w sypialni, wybierz matowy czarny sufit, a jeśli chcesz uzyskać połysk w stylu art deco, możesz wybrać błyszczący czarny lakier.

Nawet w pokoju dziecięcym można znaleźć zastosowanie czarnego sufitu! Czarny sufit w pokoju dziecinnym może być z gwiazdami i otoczony białą płytą kartonowo-gipsową, wtedy wygląda wspaniało.
czarny sufit z gwiazdami w pokoju dziecka

czarny sufit z gwiazdami w pokoju dziecka

czarny sufit podświetlany LED

czarny sufit podświetlany LED

czarny sufit w salonie wzory

czarny sufit w salonie wzory

czarny sufit w sypialnie

czarny sufit w sypialnie

łazienka z czarnym sufitem

łazienka z czarnym sufitem

podświetlany sufit czarny

podświetlany sufit czarny

lampy na czarnym suficie

lampy na czarnym suficie

sufit czarny połysk zdjęcie

sufit czarny połysk zdjęcie

Jeśli nie znalazłeś w galerii zdjęcia czarnego sufitu w konkretnym pokoju - zadzwoń do nas, wyślemy Ci prywatną wiadomość. Ponieważ nie jest możliwe załadowanie wszystkich zdjęć na stronę.

CENA na czarny sufit podświetlany

Lampy w czarny sufit.

Podobnie jak w białym suficie możemy wbudować dowolne lampy, światła i LED w czarny sufit napinany. Jeśli zależy Ci na eleganckiej i świątecznej atmosferze w pomieszczeniu, zatrzymaj swoją uwagę na chromowanych lub złotych lampach. Gwarantowany super połysk i styl art deco.

Jeśli szukasz lamp do nowoczesnego wnętrza, możesz wziąć nawet czarne oprawy - czerń na czerni będzie bardzo stylowa.

Jasne linie LED wyglądają szczególnie pięknie na czarnym suficie. Przy zgaszonym świetle tworzą na suficie kontrastowe, prawie białe paski, a gdy światło jest włączone, oprócz oświetlenia pełnią funkcję projektową.

Ukryte światła są na ogół niezbędne w przypadku czarnych sufitów. Błyszczący czarny sufit z białym lub kolorowym oświetleniem na całym obwodzie ozdobi każde pomieszczenie.

Mat lub połysk?

Odwieczne pytanie z sufitami napinanymi: mat czy lakier? Co lepiej wybrać: czarny matowy sufit czy czarny połysk? Powiem Ci na pewno - obie opcje są dobre, przyciągają wzrok, tworzą niepowtarzalny wystrój pomieszczenia, stają się centrum wizualnego skupienia w pomieszczeniu.
czarny matowy sufit napinany

czarny matowy sufit napinany

matowy sufit czarnego koloru

matowy sufit czarnego koloru

Jeśli chcesz stworzyć w swoim mieszkaniu styl art deco lub high-tech, wybierz lakierowany czarny sufit napinany. Świetnie będzie wyglądać z chromowanymi lampami lub z szerokimi białymi listwami przy suficie, z kolorowymi światłami i błyszczącymi frontami.

Jeśli wolisz nowoczesne wnętrze z naturalnymi materiałami, drewnem, betonem, metalem, zwróć uwagę na czarny matowy sufit napinany. Matowa faktura wygląda bardziej naturalnie i nowocześnie, dobrze komponuje się z betonową lub drewnianą ścianą. Tutaj również nadają się czarne matowe lampy, które stworzą z sufitem jedną kompozycję.

Cena na sufit napinany czarny:

DŁUGOŚĆ: m
SZEROKOŚĆ: m
Folia:


Liczba rogów: szt.

Liczba punktów świetelnych: szt.

Orientacyjne ceny czarnych sufitów napinanych do różnych pomieszczeń:
✅ Sufit czarny matowyod 130 zł/m2
✅ Czarny sufit lustrzanyod 140 zł/m2
✅ Sufit napinany czarny z LEDod 200 zł/m2
✅ Sufit czarny z gwiazdamiod 500 zł/m2

Możesz łatwo ustalić cenę sufitu napinanego na podstawie swoich wymiarów. Wystarczy wpisać do kalkulatora długość i szerokość sufitu napinanego, ilość kąt oraz planowaną ilość lamp. Otrzymaj koszt sufitu napinanego, uwzględniający materiały i prace instalacyjne.

Jaki sćiane pasują do czarnych sufitów

Najwięcej uwagi przyciągnie czarny sufit, więc ściany znikają w tle. Jednak kolor ścian całkowicie zmieni efekt czarnego sufitu. Jeśli ściany w pokoju są białe, a sufit czarny, to pomieszczenie będzie wyglądało na znacznie szersze, niż jest w rzeczywistości. Jeśli sprawisz, że jedna lub dwie ściany będą również czarne, stworzysz otaczającą atmosferę, jak w kinie. Będzie to bardzo relaksujący pokój z matowym czarnym sufitem i czarnymi ścianami.

czarno-biały sufit napinany

czarno-biały sufit napinany

dwupoziomowy sufit czarno-biały

dwupoziomowy sufit czarno-biały

Kolor sufitu można łączyć, a nie czystą czerń, wtedy pomieszczenie zyska akcenty, ale będzie przestronne i jasne.

Wady i załety czarnych sufitów

Jak każdy inny sufit, czarny naciągany ma swoje wady i zalety. Poniżej szczegółowo wymieniamy zalety i wady czarnych sufitów napinanych.
 • im ciemniejszy sufit, tym silniejszy efekt lustra!
 • czarny sufit to glówny akcent w każdym wnętrzu
 • nadaje się do nowoczesnych wnętrz z czarną ścianą lub czarną sofą
 • nadaje się do wnętrz w stylu art deco z błyszczącymi żyrandolami
 • lustrzany czarny sufit wizualnie podwaja wysokość pomieszczenia
 • w przeciwieństwie do zwykłego malowanego na czarno sufitu, czarny błyszczący sufit napinany wygląda wizualnie na lekki i przewiewny
 • świetnie wygląda na instagramie
 • łatwe do usunięcia kurzu po kilku latach użytkowania, w przeciwieństwie do pomalowanego sufitu
 • w czarnym suficie można wbudować podświetlenie wzdłuż obrysu lub dowolne oprawy
Oczywiście, jeśli spojrzysz, możesz znaleźć i wady w czarnym suficie.
 • nie można go zignorować, wszyscy twoi znajomi zwrócą na to uwagę
 • będzie wyglądał odświętnie, nawet w dni powszednie
 • blasku i specularity najlepiej nie używać w sypialni, jeśli lubisz powoli wstawać, wybierz matową teksturę

Gdzie pasuje czarny sufit?

Czarny sufit najczęściej stosowany jest z oświetleniem LED, świetnie prezentuje się w salonie, sypialni, korytarzu. Zwykle w dużych pomieszczeniach czarne błyszczące sufity są łączone z białą częścią po obwodzie. Może to być konstrukcja z płyt gipsowo-kartonowych lub całkowicie sufit napinany czarno-biały dwupoziomowy z ledami.

Jaki lepiej czarny sufit: lustrzany lub matowy?

Błyszczący czarny sufit wygląda znacznie bardziej spektakularnie i jaśniej niż matowy. Matowy czarny sufit nadaje się do nowoczesnych wnętrz. Lustrzane czarne sufity w białych zabudowach doskonale łączą się z oświetleniem LED.

Czy może być czarny sufit w łazience?

Jak najbardziej! Mieliśmy wiele projektów z czarnym sufitem w łazienkach. Wygląda bardzo stylowo i pięknie. Błyszczący czarny sufit odbija światło i daje efekt lustra, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się wyższe i jaśniejsze.

A jeśli kochasz wszystko, co stylowe, efektowne i nowoczesne, czarny sufit jest idealnym rozwiązaniem.
Kraków, telefon: +48 880 047 088, biuro@woodymaxx.pl