Sufit napinany Kraków, Warszawa, Katowice
telefonZADZWOŃZADZWOŃ

Sufit napinany CENA 2024:


Cena za sufit napinany z montażem oraz z materialem. Sufit napinany - kalkulator oblicza koszt za m2.
DŁUGOŚĆ: m
SZEROKOŚĆ: m
Folia:


Liczba rogów: szt.

Liczba punktów świetelnych: szt.

Za 1 m2 sufitów napinanych/podwieszanych obliczamy indywidualnie w zależności od powierzchni sufitu i jego obwodu. Aby poznać cenę sufitu napinanego, musimy wiedzieć jego długość i szerokość. Przybliżona średnia cena za metr kwadratowy sufitu może się różnić w zależności od jego powierzchni, im większa powierzchnia, tym niższa cena za m2.

Ile kosztuje sufit napinany?

Matowy sufit napinany130 zł/m2
Lustrzane sufity napinane140 zł/m2
Sufit LED205 zł/m2
Dwupoziomowy sufit260 zł/m2

Czy cena sufitu napinanego i sufitu podwieszanego bardzo się różni?


Jeśli na przykład weźmiemy pokój 4x4 mkw. i obliczymy tylko płaski, biały sufit podwieszany i napinany. Następnie z uwzględnieniem wszystkich materiałów, prac montażowych, malarskich, dostaw, załadunków, otrzymujemy. Cena sufitu napinanego za metr kwadratowy to 135 zł, a sufitu podwieszanego to 330 zł za metr kwadratowy. Oto bardziej szczegółowe obliczenia ceny.

Jaka jest cena sufitu napinanego w salonie, łazience, kuchni, przedpokoju?


sufit w salon cena
salon 3x3 m
1400 zł

Cena sufitu różni się nie tylko od wielkości pomieszczenia. Dodatkowe usługi bardziej wpływają na cenę sufitu: montaż oświetlenia, lampy, poświetlenie ukryte. Do tych efektów specjalnych stosuje się dodatkowe profile i bardziej skomplikowany montaż, dzięki czemu cena sufitu w małej łazience z liniami świetlnymi może być wyższa niż koszt sufitu matowego w salonie.

Z czego jest zrobiony sufit napinany?


Sufit napinany wykonany jest ze specjalnej folii PCV, która wygląda jak malowany sufit. Profile metalowe są mocowany wzdłuż obrysu pomieszczenia, w którym następnie jest montowany sufit. Sufit napinany nie jest mocowany do sufitu bazowego, ale jest mocowany do ścian. Dzięki temu można go obniżyć na dowolną wysokość poniżej stropu betonowego. Bardziej szczegółowe informacje z czego wykonane są sufity napinane.

Ile czasu robi się sufit napinany?


Sufit napinany w przeciętnym pomieszczeniu o powierzchni 3x3 metrów kwadratowych jest wykonywany w 4 godziny. Jeśli mówimy o płaskim suficie z jednym żyrandolem. Jeśli sufit wymaga ukrytych świateł, linii świetlnych lub gwiaździste niebo, może to zająć cały dzień, a czasem dwa. Sufity napinane dla całego mieszkania wykonujemy w 2-3 dni.

Jak oblicza się cena sufitu napinanego?


Cena sufitu napinanego składa się z kilku pozycji:
- koszt folii w metrach kwadratowych
- koszt profili w metrach bieżących
- koszt montażu
- montaż punktów oświetleniowych
- obrys rur, wentylacji itp.
- obecność zakrzywionych odcinków w kształcie sufitu napinanego


Jakie mogą wystąpić dodatkowe wydatki po obliczeniu kosztów sufitu napinanego?


Cena za sufit napinany jest obliczana z materialami i montażem. Więc jeśli podałeś prawidłową ilość punktów oświetleniowych, cena sufitu napinanego będzie taka, jaką podał nasz menedżer.

Co jest wliczone w cenę sufitu napinanego, którą licze kalkulator na stronie?

Cena sufitu napinanego wskazana jest końcowa. Jeśli wskazałeś wszystkie parametry: punkty oświetleniowe, zakrzywione odcinki, rury w suficie, wtedy kalkulator policzył precyzyjną cenę ze wszystkimi podstawowymi i dodatkowymi wydatkami.

Czy Państwo dają zniżki przy ponownym zamówieniu sufitów napinanych?


Tak, oczywiście, bardzo cenimy naszych klientów i zawsze idziemy naprzeciw, zniżka 10% jest gwarantowana.

Czy Państwo wykonują montaż sufitów napinanych różnych wymiarów? Ile będzie kosztował sufit 0,5х0,5 m?


Możemy zamontować i zupełnie mały sufit, ale tylko w cenie minimalnego zamówienia – 1500 złotych.

Ile kosztuje meter kwadratowy sufitu napinanego?


Od 100 złotych. To zależy od wielu czynników: powierzchni, obecności punktów oświetleniowych, rur, wentylacji, zakrzywionych odcinków w kształcie sufitu napinanego. Także jeśli wysokość pomieszczeń jest ponad 3 m, wtedy koszt montażu wzrośnie. Dlatego w rzeczywistości nie istnieje średnia cena za metr kwadratowy sufitu napinanego. Możemy za 100 złotych zainstalować metr kwadratowy jeśli powierzchnia sufitu napinanego jest od 30 m.kw. A możemy zainstalować metr kwadratowy sufitu i za 1500 złotych, jeśli chcesz zainstalować tylko 1 m. kw. Mamy minimalną kwotę zamówienia 1500 złotych.

Czy Państwo robią montaż sufitów napinanych tylko w Krakowie czy też w innych okolicach?


Show-room i produkcja firmy „ Planeta Sufitów” znajduje się w Krakowie. Dla pomiaru, obliczenia i konsultacji przyjeżdżamy w dowolne miejsce Krakowa, Warszawy i okolic. I na dłuższe dystansy wyjazdy są możliwe, zadzwoń.

Сzy przy zamówieniu dużego sufitu napinanego cena za metr kwadratowy będzie obniżona?


Tak, oczywiście, jeśli powierzchnia sufitu napinanego ponad 20 metrów kwadratowych, cena będzie obniżona. Ale przy zamówieniu sufitów napinanych w różnych pomieszczeniach ogólem ponad 20 m. kw., cena nie bardzo się obniża, ponieważ zwiększa się obwód i odpowiednio ilość profili i prac montażowych.

Dlaczego cena tego samego sufitu w różnych firmach bardzo się różni?


Tak jest na każdym rynku, na każdy produkt – ceny się różnią. W gospodarce rynkowej cena jest regulowana przez rynek, dlatego jeśli w jakiejś firmie cena jest niższa, to znaczy, że coś jest tam gorzej. Nie koniecznie to ma być jakość folii, najczęściej gorsza jest jakość montażu i krótsza gwarancje. W takim wypadku jesteś zmuszony dostosowywać się do harmonogramu tego człowieka, który fizycznie nie potrafi montować sufity napinane w dogodnym dla Ciebie czasie, również w weekendy oraz zawsze znajdować się w biurze by mógłbyś z nim skontaktować, oraz wyjeżdżać aby doradzić twoim ekipom budowlanym przed zainstalowaniem sufitu napinanego. Małe firmy bardzo szybko pojawiają się i również szybko się znikają, więc ich gwarancje nic nie gwarantują. Więc, zamawiając tańszy sufit napinany, ryzykujesz potem przepłacić, jeśli zajdzie potrzeba zmienić sufit lub spuścić wodę po zalaniu, możesz do nich się nie dodzwonić. Dlatego każdy produkt ma swego konsumenta, dla kogo decydującym czynnikiem jest cena metra kwadratowego, oczywiście bedzie zamawiać w małych przedsiębiorstwach. A są ludzie, którzy chcą współpracować z poważnymi firmami, otrzymywać poważne gwarancje i wysoką jakość montażu sufitów napinanych, być pewnymi co do sprawności sprzętu montażowego (gazowego), i w tym, że instalatorzy nie zepsują ich rzeczy a w takim wypadku będzie z kogo pytać za wszystko co się dzieje w pomieszczeniu. Wybór należy do ciebie.

Czy cena sufitu napinanego zależy od wybranego koloru folii?


Tak, kolor sufitu napinanego wpływa na jego cenę. Biała matowa folia jest tańsza niż kolorowa.

Za co należe zapłacić dodatkowo przy zamówieniu sufitu napinanego?


Jeśli korzystałeś z naszego kalkulatora na naszej stronie, cena standardowego sufitu napinanego się nie zmieni. Dodatkowo płacimy za: wydruk zdjęć na materiale, stworzenie systemu „gwiaździste niebo”, wielopoziomowość sufitów oraz cena wzrośnie, gdy wysokość pomieszczenia jest ponad 3 metrów, bo proces montażu staje bardziej skomplikowany.

Czy trzeba płacić za wezwanie menedżera dla dokonywania pomiarów?


Nie, nie trzeba, to zawsze bezpłatna usługa. Po rozmowie telefonicznej menedżer przyjedzie pod wskazany adres w dogodnym dla ciebie czasie, wymierzy sufit, zapozna cię z rodzajami mocowań, z gamą odcieni folii i tkaniny, opowie o wadach i zaletach tego i innego, doradzi Państwa pracownikom jak przygotować miejsce dla sufitu napinanego.

Czy cena będzie znacznie niższa jeśli kupować sufity napinane hurtem? Naprzykład 5 sufitów napinanych?


Jeśli każdy z pięciu będzie nie mniej niż 40 m. kw, wtedy będzie znacznie niższa. To wszystko indywidualnie, trzeba rozumieć wielkości zamówienia, a dopiero potem decydować o rabacie. Czasami mamy promocje. Mamy promocję „sufit w prezencie”, gdzie przy zamówieniu trzech sufitów, trzeci- z najmniejszą wartością dostajesz w prezencie. Sprawdź nasze nowości i promocje.

Czy mogę zapłacić za sufity napinane przelewem?


Tak, oczywiście. Za sufity napinane w naszej firmie możesz płacić i przelewem, pracujemy z jakimikolwiek wygodnymi dla Państwa sposobami płatności.

Czy Państwo biorą przedpłatę za sufit napinany przy składaniu zamówienia i w jakim rozmiarze?


Tak, przedpłata jest wymagana obowiązkowo. Ponieważ sufity są wykonane według indywidualnego rozmiaru i jeśli nagle zmienisz zdanie, wycięty sufit napinany możemy tylko wyrzucić. Dlatego należy zrobić przedpłatę za materiał. Wielkość przedpłaty na sufit napinany tradycyjnie składa 50% od wartości zamówienia, ale indywidualnie możemy rozpatrywać i trochę mniejszy odsetek.

Jakie dokumenty dotyczące płatności otrzymam przy zamówieniu sufitu napinanego?


Pod czas zamówienia sufitu zawierana jest umowa, w której jest wskazana kwota zadatku. Po zainstalowaniu sufitu podpisuje się protokół o wykonaniu prac i dostajesz kartę gwarancyjną, z określonymi terminami gwarancji, przepisami konserwacji i eksploatacji sufitu napinanego.

Kraków, telefon: +48 880 047 088, biuro@woodymaxx.pl