Sufit napinany Kraków, Warszawa, Katowice
telefonZADZWOŃZADZWOŃ

Nowoczesne i modne sufity napinane 2023.


Czym jest modny i nowoczesny sufit? To taki sufit, który potrafi sprostać wszystkim wymaganiom współczesnego życia. Powinien być szybko montowany, mieć atrakcyjną cenę, odznaczać się łatwą pielęgnacją, być trwałym i długowiecznym i najważniejsze, aby wyglądał stylowo. Sufity napinane w pełni odpowiadają wszystkim wymienionym kryteriom nowoczesnego i modnego sufitu, dlatego poniżej będzie mowa właśnie o nich.
Sufity w 2023 roku będą gładkie, białe, matowe. Z funkcjonalnym wielopoziomowym oświetleniem. Nowoczesne sufity są teraz nierozerwalnie związane z oprawami. Cała aranżacja sufitu opiera się na rozmieszczeniu opraw, lamp wiszących i podświetleń.
oświetlenie sufitowe

nowoczesne oświetlenie sufitowe


Uż wiadome
najpopularniejsze rozwiązanie w 2023 roku - ledy na suficie napinanym. Główna zasada modnego projektowania sufitów: można wszystko oprócz żyrandola w centrum.

#1 LEDy na suficie

Cały nowoczesny design składa się z różnych podświetleń. Dlatego ukryte oświetlenie sufitowe to must-have w modnym wnętrzu. Najpopularniejszym rodzajem jest poświetlenia zza sufitu napinanego na ścianę, najlepiej - na ścianę teksturowanu. Wystarczy podkreślić ścianę akcentującą z cegieł, kamienia, drewnianych listew lub paneli 3D. Bez oświetlenia sufitowego pomieszczenie będzie wyglądało na puste i pozbawione życia.
podświetlenie sufitów napinanych

ledy na suficie napinanym

jaki taśmy LED wybrać na sufit

jaki taśmy LED wybrać na sufit

listwy drewniane z podświetleniem

listwy drewniane z podświetleniem

sufit napinany nad kominkiem z podświetleniem

sufit napinany nad kominkiem z podświetleniem


Podobnie jak w innych ledowych paskach, możesz wybrać kolor i temperaturę blasku. Ostatnio coraz bardziej popularne stało się oświetlenie ciepłe, które daje przytłumione i przytulne światło. Ciepłe oświetlenie tworzy prawdziwą wieczorną atmosferę, odpowiednią do sypialni, łazienki, kącika telewizyjnego lub kominka.

Oblicz cene

#2 Szyny magnetyczne wpuszczane w sufit

Lampy magnetyczne to prawdziwe rozwiązanie wszystkich problemów oświetleniowych! Wcześniej mieliśmy do czynienia z sytuacją, w której po zakończonej naprawie zabrakło światła. I wydawało się, że nic się nie da zrobić. A oto rozwiązanie! Teraz całkiem fajnie jest położyć magnetyczne szynoprzewody w suficie, a potem… wtedy można samemu co najmniej codziennie dodawać lampy, wymieniać je, przesuwać, przekierowywać. Ogólnie pełna swoboda wyobraźni.
szyna magnetyczna we wnętrzu

szyna magnetyczna we wnętrzu

jaki lampy magnetyczne w sufit napinany

jaki lampy magnetyczne w sufit napinany

aranżacja sufitu w salonie

aranżacja sufitu w salonie

sufit inspiracja

sufity inspiracja


Oprawy na szynoprzewodzie są nam znane od dawna i od dawna wykorzystywane są w aranżacji wnętrz. Ale teraz wyszła nowa generacja tego oświetlenia. Szyny magnetyczne w sufit napinany są zawieszone, natynkowe i wpuszczone. I to właśnie ta ostatnia opcja - to HIT 2023 roku w projektowaniu sufitów. Najpopularniejszym wariantem tych lamp jest kanał autobusowy wbudowany w sufit napinany. Takie matowe sufity wyglądają bardzo stylowo i nowocześnie.

Oblicz cene

#3 Linie LED świecące

Linie świecące - jest niezwykła technologia oświetleniowa, dość pracochłonna, ale bardzo elegancka. Linie LED świetnie pasują się do oświetlania niewielkich przestrzeni: łazienki, przedpokoju, holu. Najczęściej tale światlo jest jako oświetlenie główne. Paski ledowe mogą przybierać różne kształty na suficie, a nawet schodzić na ściany.
zdjęcia sufitów napinanych

zdjęcia sufitów napinanych

mocowanie sufitu z LED liniami

mocowanie sufitu z LED liniami

linia LED na suficie w korytarzu

linia LED na suficie w korytarzu

przedpokój z ledami na suficie

przedpokój z ledami na suficie


W saloni, kuchni i sypialni linie świecące można uzupełnić kinkietami, lampami wiszącymi lub reflektorami. Taśma ledowa do wyboru w kolorze białym lub kolorowym. Możesz stworzyć pożądany nastrój, wybierając odpowiednią temperaturę świecenia: ciepłą, zimną lub neutralną. Linie światła pomogą podkreślić kształt pomieszczenia, wyeksponować różne strefy, optycznie powiększyć przestrzeń.

Oblicz cene

#4 Cały sufit świecący

Sufit świetlny - nieczęsto zamawiany, więc trend ten utrzymuje się od wielu lat. W pełni oświetlony sufit nie nadaje się do wszystkich pokojuw. Częściej sufit świecący stosuje się w małych pomieszczeniach, w które nie pozostają długo: wanna, łazienka, przedpokój.
sufit świecący caly

sufit świecący caly

sufit podświetlany LED

sufit podświetlany LED

niezwykły sufit napinany

niezwykły sufit napinany

oświetlenie sufitów napinanych

modne oświetlenie w suficie


Ale jeśli już zdecydowałeś się na tak niezwykłą wersję sufitu, nie pożałujesz - wygląda bardzo stylowo. Wizualnie powstaje niemal kosmiczne wnętrze. Szczególnie fajnie jest, że można zmienić kolor blasku sufitu i wtedy atmosfera w pomieszczeniu całkowicie się zmienia.

Oblicz cene

#5 Sufit napinany bez uszczelków

A główną cechą nowoczesnych sufitów napinanych jest zgrabne połączenie płótna ze ścianą. Tylko bez uszczelkowe mocowanie. Należy pamiętać, że wzdłuż obrysu nowoczesnego sufitu napinanego nie powinno być żadnych plastikowych bagietek i listew. Istnieje już odpowiednia opcja mocowania sufitów napinanych Fixo, która pozwala stworzyć idealne połączenie sufitu ze ścianą.
sufity napinane bez maskownicy

sufity napinane bez maskownicy

jak wybrać sufit napinany

nowoczesny sufit napinany

sufit napinany nad kuchnią

sufit napinany nad kuchnią

sufit napinany w pokoju dziecka

sufit napinany w pokoju dziecka


Przestarzały system mocowania sufitów napinanych wymagał plastikowego cokołu wzdłuż obrysu płótna i wyglądał okropnie. Określ ten punkt przy składaniu zamówienia.

Oblicz cene

Czy sufity napinane są popularne w 2023 r.?

Oh, pewnie. To właśnie sufity napinane zyskują na popularności. Tempo naszego życia przyspiesza, nowe domy powstają szybciej, chcemy szybciej zrobić wykończenie. Dlatego technologie szybkich sufitów stają się bardzo istotne.

Kraków, telefon: +48 880 047 088, biuro@woodymaxx.pl