Sufit napinany Kraków, Warszawa, Katowice
telefonZADZWOŃZADZWOŃ

Sufity napinane z nadrukowaną fotografią:

Coraz większą popularnością zyskują sufity napinane z nadrukiem fotograficznym, ponieważ mogą być całkowicie wyjątkowe. Oprócz ogromnej liczby zdjęć w fotobankach, drukowanie zdjęć na suficie może być uzupełnione oryginalnym podświetleniem ukrytym za folią, podświetlić określoną część zdjęcia lub zrobić podświetlenie zza sufitu na ściany. W takich przypadkach sufit nie wydaje się płaski, zamienia się w całe perspektywne przedłużenie pokoju.

Jakie zdjęcia są najczęściej drukowane na sufitach napinanych.

Zrobiliśmy top 5 ulubionych tematów naszych klientów, które można umieścić na suficie napinanym:

1. Niebo, niebiosa, chmury. Ten temat jest dominującym, ponieważ obraz ten jest najbardziej naturalny dla człowieka nad głową. Tworząc złudzenie, że nie jesteśmy w pokoju, a cały czas na przyrodzie, pokój staje się bardziej przestronny, wydaje się że sufit znika, granice rozpuściają się – nierealne wrażenie! Oczywiście, obraz chmur naprawdę zwycięża, jeśli podświetlić go za folią, wtedy jasne części nieba będą przepuszczać więcej światła a ciemne - mniej i stworzy się efekt 3D sufitu.

Wybierając obraz nieba, należy zwrócić uwagę na to aby ze wszystkich stron wyglądał organicznie, tak, aby chmury nie miały góry i dołu, wtedy niebo na suficie będzie wyglądać naturalnie i pięknie. Czy bywa folia z chmurami? Ze względu na duże zapotrzebowanie na sufity napinane z niebem, wyprodukowali nawet folię fabryczną z już wydrukowanymi chmurami. Chociaż częściej do drukowania zdjęć stosuje się folia matowa, płótno z chmurkami jest wykonane na połyskującej teksturze. Ta folia tak samo pod czas podświetlenia jasnych obszarów obrazu przepuszcza więcej światła, dla tego masz wrażenie naturalnego nieba nad głową.

2. Kwiaty na suficie - kolejny ulubiony temat. Ponownie, jest to prawdopodobnie pragnienie człowieka, aby być bliżej natury, piękna i świeżości. Kwiaty dobierane są według własnego gustu: wiśnia, storczyki, tulipany, rumianek. Mogą to być prawdziwe zdjęcia bukietów i fantazje kwiatowych abstrakcji oraz ozdoby z kwiatów. Tu wszystko zależy od przeznaczenia pokoju, wielkości pomieszczenia, wysokości sufitu bazowego, wybranego stylu we wnętrzu. A umieszczenie obrazu jest coraz częściej używane nie dla całej powierzchni sufitu, ale gdzieś w jednym lub dwóch narożnikach. Umieszczając asymetryczne obrazy kwiatów, można w ten sposób rozdzielić pomieszczenie, wyznaczyć środek pomieszczenia lub odwrotnie, aby przesunąć go wizualnie.

Cena sufit z nadrukiem:
DŁUGOŚĆ: m
SZEROKOŚĆ: м

Liczba rogów: szt.

Liczba punktów świetelnych: szt.


drukowane kwiaty na suficie napinanym

drukowane kwiaty na suficie napinanym


Katalog z obrazkami

Kraków, tel. 880047088, biuro@woodymaxx.pl