Sufit napinany Kraków, Warszawa, Katowice
telefonZADZWOŃZADZWOŃ

Sufit napinany NIEBO. Gwiazdy na suficie.


sufit napinany z gwiazdami w pokoju dziecka

sufit napinany z gwiazdami w pokoju dziecka

✔ Do dyspozycji

od 410 zł/m2


KUP TERAZ


Folia Matowa/Lustrzana
Brand MSD Premium
Grubość folii 0,18 мм
Szerokość sufitu bez szwu 5,5 metrów
Profil aluminium, wzmocnienie
Montaż FIXO bez cokołu
Obniżenie sufitu 100 mm MIN
Wchłanianie wilgoci 0% - nie wchłania
Ochrona przed powodzią 100%
Zabarwienie 120 kolorów i zdjecia
Demontaż i ponowny montaż niemożliwy
Gwarancja 12 lat
Warunki płatności, dostawy, zwrotu

Gwiazdy na suficie napinanym to wiele świecących punktów, które są umieszczane albo za membraną, albo poprzez otwór zrobiony w folii, albo nawet w postaci umieszczonego niżej membrany deszczu spadających gwiazd. W zależności od efektu jaki chcemy uzyskać, można zmieniać ilość gwiazd w suficie. Można wybrać rozmiary, jasność, a także kolor i formę oświetlenia.
Tak więc gwiaździste niebo to wszystko, co chcesz, wszystko, co w jakiś sposób przypomina gwiaździste niebo na suficie. Wszystko, co dotyka i relaksuje w domu, po ciężkim dniu pracy - sufit napinany można śmiało nazwać rozgwieżdżonym niebem. Czasami takie sufity są realizowane z świetlistymi gwiazdami, czasami po prostu drukowane, lub gwiazdkami nałożonymi luminescencyjną farbą.
gwiazdy na suficie zmieniają kolor świecenia

gwiazdy na suficie zmieniają kolor świecenia

gwiazdy nadrukowane na suficie napinanym

gwiazdy nadrukowane na suficie napinanym

gwiazdy na białym suficie w basenie

gwiazdy na białym suficie w basenie

sufit z gwiazdami

sufit z gwiazdami

gwiazdy na suficie w pokoju dziecka

gwiazdy na suficie w pokoju dziecka

gwieździste niebo na suficie napinanym w salonie

gwieździste niebo na suficie napinanym w salonie


Można odróżnić aż 6! sposoby na stworzenie gwiaździstego nieba na suficie:

- sufit napinany + generator światła i gwiazdy światłowodowe;
- za pomocą drukowania zdjęć na suficie napinanym;
- druk zdjęć na folii + podświetlenie LED;
- światłowód gwiaździste niebo + spadające komety;
- fotodruk nieba z planetami i podświetlenie planet taśmami LED;
- technologia światłowodowa z soczewkami Swarovski

Cena sufity napinane gwiazdy:

Kalkulator pomoże Państwu obliczyć koszt sufitu napinanego z gwiazdami. Łącznie ze wszystkimi niezbędnymi materiałami, montażem sufitu i montażem systemu gwiaździstego nieba.
DŁUGOŚĆ: m
SZEROKOŚĆ: м
Folia:

   matowa biała

   połysk kolor

   z nadrukiem


Planeta:    jedna    dwie

Kometa:    jedna    dwie
Jeśli chcesz gwiazdy na suficie ze świecącymi planetami, zostanie obliczony sufit z nadrukiem fotograficznym i biorąc pod uwagę cenę sprzętu LED. Możesz poznać cenę sufitu z gwiazdami i spadającymi kometami – także biorąc pod uwagę ten sprzęt.
sufit napinany niebo

sufit napinany niebo

gwiazdy na białym suficie napinanym

gwiazdy na białym suficie napinanym

niebo z gwiazdami na sufit napinany

niebo z gwiazdami na sufit napinany

sufit napinany kolorowy gwieździsty

sufit napinany kolorowy gwieździsty

sufit napinany gwiazdy

sufit napinany gwiazdy

gwieździste niebo sufit napinany

gwieździste niebo sufit napinany


Gwieździsty sufit tworzy się wykorzystując system włókien optycznych (światłowodów), i zaprogramowany generator światła, który będzie sterował zapalaniem i gaszeniem gwiazd na Państwa suficie napinanym. Istnieje nawet możliwość zaprogramowania poszczególnych cyklów świecenia, zmiane koloru oświetlenia, płynność i dynamikę gaszenia się gwieździstego nieba.
podświetlona planeta i gwieździste niebo

podświetlona planeta i gwieździste niebo

gwiazdy na suficie napinanym

gwiazdy na suficie napinanym

gwiazdki na niebieskim suficie pokój dziecka

gwiazdki na niebieskim suficie pokój dziecka

zdjęcie nieba i gwiazdy na suficie napinanym

zdjęcie nieba i gwiazdy na suficie napinanymJakie bywa gwieździste niebo na suficie napinanym:

1 Punkty świecące znajdują się na równym poziomie z powierzchnią sufitu napinanego. Za membraną znajduje się doprowadzony do niej zwój światłowodu, a w miejscach gdzie jest to niezbędne są wykonane otwory, poprzez które jest wyprowadzony światłowód. Światłowód jest solidnie przytwierdzony klejem do powierzchni folii.

gwiazdy na suficie napinanym beżowym błyszczącym

gwiazdy na suficie napinanym beżowym błyszczącym

montaż sufitu napinanego z gwiazdami

montaż sufitu napinanego z gwiazdami


W danym przypadku po zachodzie słońca otrzymają Państwo oszałamiający efekt gwiazd na suficie z równomiernie zapalającymi się i gasnącymi gwiazdami, które wprost oczarowują. W czasie dnia widzą Państwo po prostu sufit napinany w określonym kolorze, np. z nadrukowaną fotografią nieba pełnego obłoków w porze dziennej, chociaż znajdują się na nim maleńkie punkty – otwory na światłowód.

Jest to najbardziej tradycyjny wariant gwieździstego sufitu, który najczęściej można zobaczyć w mieszkaniach: salonach, pokojach dziecięcych, pokojach wypoczynkowych, domowych salach kinowych i w innych pomieszczeniach tego typu.

2 Gwiazdy na suficie napinanym przy użyciu kryształów Swarovskiego, są bardziej kosztownym i zarazem bardziej zachwycającym rozwiązaniem. Nie są to jedynie świecące punkty, to prawdziwa gra świateł, promieni, które mogą dynamicznie zapalać się, obracać się i zmieniać kolor.

Niniejszy wariant gwieździstego sufitu można zrealizować również przy wykorzystaniu przewodów światłowodowych, jednak światło będzie doprowadzane i rozpraszane przy pomocy kryształów Swarovskiego, co sprawi, że Państwa wnętrze stanie się niezapomniane.

3 Deszcz spadających gwiazd na suficie idealnie pasuje do pomieszczeń w których przebywa się po zmroku; nocne kluby, może sypialnie. Takie gwiazdy nie są równoległe z sufitem, ale świecą 15-20 cm poniżej membrany.

efekt gwiazd na suficie

efekt gwiazd na suficie

Światłowód doprowadza się do wyznaczonego miejsca i przez otwór w membranie wyprowadza się na zewnątrz i opuszcza na pewną wysokość. Kiedy instalacja jest włączona, gwiazdy nie świecą na jednej powierzchni, a są rozmieszczone na różnej wysokości, dlatego sprawiają wrażenie jakby leciały w dół – otrzymujemy deszcz spadających gwiazd.

4 Istnieje jeszcze jeden wariant sufitu napinanego z gwiazdami bez otworów w folii. W tym wypadku światłowody nie są przymocowane bezpośrednio do samej folii, a za nią. W ciągu dnia mamy zwykły sufit napinany, a wieczorem świecące spod membrany gwiazdki. Światło jest mniej jasne, technologia jest bardziej skomplikowana, ale dzięki temu w ciągu dnia nie widać małych punktów na suficie.

5 Połączenie rozgwieżdżonego nieba na suficie napinanym ze zdjęciem nadruku na folii to wyjątkowy efekt. Otrzymujesz elegancki sufit zarówno w dzień, jak i w nocy. W dzień widzisz obraz nadrukowany na suficie, a nocą migotanie gwiazd. Możesz wybrać dowolne zdjęcie na sufit, nawet niezwiązane z gwiazdami, ponieważ nie będzie ono widoczne w ciemności. Możesz dostać dwa w jednym: w dzień chmury na suficie, a w nocy gwiezdziste niebo w pokoju.

spadające komety, świecące planety na suficie

spadające komety, świecące planety na suficie

gwieździste niebo z efektem migotania gwiazd

gwieździste niebo z efektem migotania gwiazd


6 Dodatkowymi efektami specjalnymi mogą być oświetlone planety i spadające komety. Dzięki kometom sufit zamienia się w prawdziwe planetarium i budzi się do życia. Gwiazdy powoli migoczą, planety płynnie zmieniają kolor, a komety spadają z małą prędkością – cały ten spektakl jest po prostu hipnotyzujący. Możesz obliczyć taki sufit ze wszystkimi urządzeniami, materiałami i montażem za pomocą naszego internetowego kalkulatora cen.

Kraków, telefon: +48 880 047 088, biuro@woodymaxx.pl