Sufity napinane Kraków, Warszawa.
tel.: 536 250 569
E-mail: planetasufitow@gmail.com

Czarne wnęki na lampy w suficie napinanym.

Oryginalny design sufitu z czarnymi wgłębieniami na lampy - to bardzo piękne i nowoczesne rozwiązanie. Za pomocą czarnych wnęk w suficie napinanym można podkreślić kształt pomieszczenia lub wyróżnić centrum pokoju. Wnęki na lampy w suficie mogą być czarne, białe lub w innych kolorach.
Większość ludzi jest przekonana, że ​​takę wnęki sufitowe można wykonać tylko za pomocą płyt kartonowo-gipsowych, ale tak nie jest. Są to zdjęcia naszych prawdziwych obiektów, a jest to sufit napinany z wnękami o szerokości 7,5 cm i rożnymi lampami. Przybliżony koszt sufitu napinanego z nacięciami możesz obliczyć za pomocą naszego kalkulatora znajdującego się poniżej na stronie.

Ile kosztuje sufit z wnękami na lampy? Cena sufitu z czarnymi wnękami zależy od długości i kształtu konstrukcji, a także od ilości punktów? Jak zamówić sufit napinany z wnękami ta lampami?

Cennik czarne wnęki na suficie napinanym:

Aby obliczyć koszt wnęk na suficie napinanym, należy wprowadzić do kalkulatora: długość sufitu, szerokość sufitu i długość czarnych rowków.
DŁUGOŚĆ: m
SZEROKOŚĆ: m

Wnęki: m

Liczba punktów świetelnych: szt.
Ostateczne obliczenie nisz w suficie napinanym jest możliwe tylko indywidualnie. Wszystko zależy od konfiguracji sufitu, ilości profili, długości mocowania do ścian, narożników i lamp. Dlatego, aby poznać koszt wnęków na suficie napinanym, możesz wysłać swój plan sufitu z wymiarami na nasz adres e-mail. Ponadto rysunek do obliczenia ceny może być odręcznym ołówkiem i sfotografowany telefonem komórkowym. Najważniejsze jest, aby wyraźnie zobaczyć segmenty czarnych rowków i wymiary gabarytowe sufitu.

Teraz prawie nie używają kolorowych sufitów napinanych, fala ich popularności już minęła. Idealnie białe sufity napinane pozostają w modzie, ale wymagają pewnego zapału. Oto taką atrakcją w suficie napinanym i stały się nowe możliwości - wnęki na lampy sufitowe lub lampy na pasku.

Technologia montażu wnęk w suficie napinanym:

 • sam ustalasz, gdzie chciałbyś umieścić takie wnęki w suficie napinanym, jakiej będą długości i konfiguracji
 • minimalne obniżenia sufitu wyniesie 4 cm, szerokość wnęki 7,8 cm (lamp 7,5 cm)
 • ustalamy żądany kolor rowków: czarny lub biały, a ponieważ profil ten jest oryginalnie aluminiowy, możemy go pomalować na dowolny kolor
 • w odpowiednich miejscach montowany jest specjalny profil wnękowy, wyprowadzone są przewody do urządzeń oświetleniowych
 • nasz profil bezuszczelkowy do sufitów napinanych montowany jest na całym obwodzie pomieszczenia
 • samo płótno jest instalowane między czarnymi liniami lub omijając ich
 • lampy montowane są w samych niszach oraz w pozostałej części sufitu napinanego
 • lubisz nowoczesne piękne wnętrzaJak przygotować się do montażu sufitu z lampami wpuszczanymi? Musisz znać lokalizację lamp. W tych miejscach należy najpierw wyprowadzić przewody do podłączenia opraw na suficie podstawowym. My zajmiemy się resztą.

Zalety i wady sufitów z wnękami:

 • możliwość stworzenia nowoczesnego wnętrza z sufitem napinanym

 • unikalny projekt sufitu dzięki indywidualnym kształtom wnęk

 • możliwość wykonania rowków w dowolnym kolorze, przy jednoczesnym wyraźnym i dokładnym przejściu do sufitu głównego. W przypadku wnęk z płyt kartonowo-gipsowych malowanie na inny kolor to strasznie pracochłonne i jubilerskie zajęcie, na które nie ma zbyt wielu chętnych

 • pozwalają one na wpuszczanie w wnęki zarówno systemów szynowych, jak i małych lamp sufitowych.

 • 20 lat żywotności, a sufit będzie jak nowy, w przeciwieństwie do żółknących, pękających płyt kartonowo-gipsowych

 • możliwość zintegrowania przesuwnych ścianek działowych z sufitem napinanym

 • możliwość osadzenia ukrytego karnisza na środku pokoju w suficie napinanym

 • ekran do projektora można umieścić w dowolnym miejscu w pokoju

Wśród wad nisz na suficie napinanym są:
- ten wyjątkowy profil jest produkowany tylko przez nas

- potrzebni są wysoko wykwalifikowani instalatorzy, aby wynik był piękny i schludny

Ogólnie rzecz biorąc, jest to nowe słowo w projektowaniu sufitów napinanych i wkrótce ta technologia zdobędzie szacunek i fanów wśród mas.
Tel.: 536 250 569
Sufity napinane od firmy Planeta Sufitów: Kraków, Katowice, Rzeszów, Tarnów etc.