Sufit napinany Kraków, Warszawa, Katowice
telefonZADZWOŃZADZWOŃ

Sufit Napinany Katowice.


sufity napinane w Krakowie

sufity napinane w Krakowie

Co na sufit w Krakowie?

Jeśli szukasz nowoczesnego sufitu w Krakowie, to podwieszany jest najlepszy. Sufity podwieszane umożliwiają:
 • zrobienia ukrytego karniszu na zasłony
 • instalacju wbudowanych reflektorów
 • stworzenie linie LED na suficie
 • wpuszczania szynoprzewodu do opraw magnetycznych
Sufit napinany w Krakowie jest najpopularniejszym rodzajem sufitów podwieszanych, ponieważ jest szybki w montażu, kosztuje połowę ceny płyty gipsowo-kartonowej i wytrzymuje 20 lat jak nowy.

Ceny sufitów napinanych można obliczyć online na naszym kalkulatorze, jeśli poprawnie wprowadzisz długość i szerokość sufitu, a także liczbę narożników i osprzętu, otrzymasz najdokładniejszą cenę sufitu. Biorąc pod uwagę cenę materiałów, profili, montaż, montaż okuć, dostawę komponentów i sprzątanie po sobie.
lustrzany syfit napinany Kraków

lustrzany syfit napinany Kraków

Jak zamówić sufity napinane?

Jeśli masz nowe mieszkanie, a ściany są już pomalowane, a przewody elektryczne rozwiedzione, możesz spokojnie zamówić sufity napinane. Jeśli masz mieszkanie po remoncie i ponownie potrzebujesz sufitu, z przyjemnością Ci pomożemy. Najważniejsze, aby zrozumieć, że sufity napinane są już instalowane, gdy na ścianach są płytki, ściany są pomalowane lub wytapetowane.

Aby zamówić sufit w Krakowie wystarczy do nas zadzwonić lub napisać email aby wezwać naszego specjalista. Miernik sufitów napinanych przyjdzie do Twojego domu w dogodnym dla Ciebie czasie, zmierzy wszystko, wyjaśni niuanse oświetlenia, gzymsów, koloru i faktury sufitu. Przy zamówieniu sufitu zawierana jest umowa i wpłacana jest zaliczka w wysokości 50% kosztu - na materiały. Pozostała kwota za sufit wypłacana jest po zamontowaniu i otrzymaniu gwarancji.

ZAMÓW specialista


Oferta - sufity napinane Krakow

Zobać wszystki opcje

Montaż sufitów w Krakowie:

Montaż sufitu napinanego zwykle odbywa się w ciągu jednego dnia. Chociaż jeśli masz całe mieszkanie składające się z trzech pokoi, może to być dwa lub trzy dni. Jeśli do sufitu zostaną dodane gwiazdy lub paski LED, to również trwa dłużej.

Generalnie montaż sufitu napinanego w Krakowie nie jest bardzo brudny, dlatego wykonuje się go na samym końcu wykończenia. Podczas wiercenia ścian używamy wiertarek udarowych z odkurzaczem, aby zminimalizować ilość kurzu. Ta usługa nazywa się „czystą instalacją” i w naszej organizacji jest całkowicie bezpłatna.

Istnieje inna opcja - podział instalacji na dwa etapy, jeśli masz dużo sufitów. Wtedy możliwe jest już w pierwszym etapie nawijanie profilu na ścianki szpachlowe. Następnie Państwa specialisty pomalują ściany lub wkleją tapetę. A gdy wszystko wyschnie, przyjedziemy i rozciągniemy płótna zupełnie bez kurzu. Ta opcja musi zostać wcześniej omówiona i zacząć zajmować się sufitami napinanymi natychmiast po ułożeniu przewodów w mieszkaniu.

Podczas montażu najpierw na obwodzie pomieszczenia na wysokości około 4 cm od betonowego stropu przykręcany jest profil aluminiowy. Następnie w określonych miejscach pod lampami instalowane są platformy. W dniu instalacji przewody należy poprowadzić do miejsc planowanych opraw. A lampy trzeba już kupić i przywieźć do mieszkania. Ponieważ platformy montażowe dobierane są dokładnie do rozmiaru podstawy oprawy. Następnie opalarka jest włączana, tkanina jest podgrzewana i mocowana w profilu. Po schłodzeniu sufit idealnie się rozciąga. Wstawiamy oprawy i łączymy je.
jak zamówić sufit w Krakowie

jak wybrać sufit napinany w Krakowie

Jaki wybrać sufit - Kraków

Obecnie najpopularniejsze sufity napinane w Krakowie to matowa biel z magnetycznymi szynoprzewodami lub wbudowanymi światłami. Lampy magnetyczne idealnie sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu - oni są: minimalistyczne, praktyczne i funkcjonalne. Po zamontowaniu w suficie szyny magnetycznej, możesz samodzielnie dokupić dodatkowe lampy, zmienić ich wygląd, przenosić je wzdłuż szyny, zmieniać je pomiędzy różnymi pokojami. Ogólnie bardzo dynamiczne rozwiązanie w naszym szybko zmieniającym się świecie.

Również bardzo modne rozwiązania - sufit napinany z liniami LED zamiast żyrandola. Linie świetlne podkreślają kształt pokoju, mogą podzielić na strefy przestrzeń i równomiernie oświetlać duże powierzchnie. Można je łączyć z reflektorami punktowymi lub dodać lampy-podwieszane nad obszarami funkcjonalnymi.
➤ Sufit napinany MATOWY 130 zł/m2
➤ Sufit napinany BŁYSZCZĄCY 140 zł/m2
➤ Sufit z LED205 zł/m2
➤ Sufit DWUPOZIOMOWY 260 zł/m2
cena na sufity napinane Krakow

cena na sufity napinane Kraków

Cena sufitów napinanych w Krakowie:

DŁUGOŚĆ: m
SZEROKOŚĆ: m
Folia:


Liczba rogów: szt.

Liczba punktów świetelnych: szt.
sufity naciągane Krakow

sufity naciągane Krakow

Dlaczego warto zamówić sufit u nas:

 1. oferujemy unikalny system montażu - sufity bez plastikowych listew
 2. zajmujemy się sufitami napinanymi od 2008 roku, dzięki czemu możemy realizować dowolne rozwiązania projektowe
 3. najdokładniejszą cenę sufitu możesz uzyskać online z wyprzedzeniem, bez marnowania czasu na dzwonienie do mierniczego
 4. możesz skontaktować się z nami w dowolny dogodny sposób: zadzwoń, napisz na e-mail, napisz na whatsapp, facebook, instagram
 5. można zobaczyć prawdziwe zdjęcia z naszych obiektów, które są przez nas montowane
 6. mamy kanał YouTube, na którym można zobaczyć proces instalacji i inne ciekawe filmy
 7. na wszystkich obiektach stosujemy „czystą instalację”
 8. oferujemy usługę montażu sufitów na dużych obiektach w dwóch etapach - bez dodatkowych opłat
 9. dajemy gwarancję na sufity 12 lat i przestrzegamy tego!!!

Opinie o naszych sufitach napinanych:

★ ★ ★ ★ ★

Jadwiga

Bardzo polecam!!!. Wielki profesjonalizm i bardzo konkurencyjna cena. Właściciel z wielkim doświadczeniem. Sufit o wymiarach 6,70 x 5,75 bez klejenia wykonany bardzo starannie . Dwie inne firmy twierdziły,że takiej powierzchni nie da się zrobić bez klejenia. A jednak? Panowie bardzo sympatyczni. Ustawili meble, powiesili karnisze. Serdecznie polecam!

06.10.2022

★ ★ ★ ★ ★

Łukasz

Witam,
Bardzo się cieszę, że zamówiłam od chłopaków sufity. Wszystko jest na jednym poziomie, od konsultacji przy zamówieniu po montaż. Wszystkie kwestie techniczne były koordynowane zarówno w biurze, jak i zdalnie. Doradzono, jak zaoszczędzić pieniądze.

27.04.2022

★ ★ ★ ★ ★

Monika

Witam,
Montaz w ciagu jednego dnia, bardzo miła obsługa, konkretnie fachowo oraz cenowo - konkurencyjnie. Firma godna polecenia! Duży plus za jakość, oblslyge i usługę.

25.04.2018


Wszystki opinie o sufitach napinanych

Kraków, telefon: +48 880 047 088, biuro@woodymaxx.pl