Sufity napinane Kraków. Producent Planeta Sufitów.
tel.: 536 250 569
E-mail: planetasufitow@gmail.com

Sufit napinany cena:

DŁUGOŚĆ: m
SZEROKOŚĆ: м
Liczba rogów: szt.

Liczba punktów elektrycznych: szt.

Cena sufitów napinanych zawiera wartość materialów a montażu.

1 m2 sufitów napinanych oblicza się indywidualnie w zależności od powierzchni sufitu i jego obwodu. Aby dowiedzieć się cenę na sufit napinany, trzeba znać jego długość i szerokość. Przybliżona średnia cena za metr kwadratowy sufitu będzie się zmieniać w zależności od jego powierzchni, im większa powierzchnia, tym niższa cena za metr.

Ile kosztuje, jak płacić, ceny:

Czy Państwo dają zniżki przy ponownym zamówieniu sufitów napinanych?


Tak, oczywiście, bardzo cenimy naszych klientów i zawsze idziemy naprzeciw, zniżka 10% jest gwarantowana.

Jakie mogą wystąpić dodatkowe wydatki po obliczeniu kosztów sufitu napinanego?


Cena za sufit napinany jest obliczana z materialami i montażem. Więc jeśli podałeś prawidłową ilość punktów oświetleniowych, cena sufitu napinanego będzie taka, jaką ci nazwał nasz menedżer.

Jak oblicza się cena sufitu napinanego?


Cena sufitu napinanego powstaje z kilku pozycji:
- koszt folii w metrach kwadratowych
- koszt profili
- koszt montażu
- montaż punktów oświetleniowych
- obrys rur, wentylacji itp.
- obecność zakrzywionych odcinków w kształcie sufitu napinanego
- dodatkowe kąty – ponad 4 w pomieszczeniu.

Czy Państwo wykonują montaż sufitów napinanych różnych wymiarów? Ile będzie kosztował sufit 0,5х0,5 m?


Możemy zainstalować i zupełnie mały sufit, ale tylko w cenie minimalnego zamówienia – 500 złotych.

Co jest wliczone w cenę sufitu napinanego, którą rozlicza kalkulator na stronie?


Cena sufitu napinanego wskazana za wszystko. Jeśli wskazałeś wszystkie parametry: punkty oświetleniowe, zakrzywione odcinki, rury w suficie, wtedy kalkulator policzył precyzyjną cenę ze wszystkimi podstawowymi i dodatkowymi wydatkami.

Ile kosztuje meter kwadratowy sufitu napinanego?


Od 100 złotych. To zależy od wielu czynników: powierzchni, obecności punktów oświetleniowych, rur, wentylacji, zakrzywionych odcinków w kształcie sufitu napinanego. Także jeśli wysokość pomieszczeń ponad 3 m, wtedy koszt montażu wzrośnie. Dlatego w rzeczywistości nie istnieje średniej ceny za metr kwadratowy sufitu napinanego . Możemy za 100 złotych zainstalować metr kwadratowy jeśli powierzchnia sufitu napinanego składa 30 m.kw. A możemy zainstalować metr kwadratowy sufitu i za 500 złotych, jeśli chcesz zainstalować tylko 1 m. kw. Mamy minimalną kwotę zamówienia 500 złotych.

Czy Państwo robią montaż sufitów napinanych tylko w Krakowie czy za jego kresami też?


Show-room i produkcja firmy „ Planeta Sufitów” znajduje się w Krakowie. Dla pomiaru, obliczenia i konsultacji przyjeżdżamy w dowolne miejsce Krakowa i okolicy. I na dłuższe dystansy wyjazdy są możliwe, zadzwoń.

Dlaczego na stronie niema cennika na sufity jak u innych?


Dlatego że w cennikach możemy określić tylko oddzielnie cenę na folię, na profil, na harpun, na mocowanie opraw oświetleniowych i dodatkowe elementy. Człowiek, który po raz pierwszy otworzył wykaz cen na składniki sufitu napinanego, sam nie jest w stanie policzyć całkowity koszt sufitu z montażem, materialami i dodatkowymi mocowaniami. Zrobiliśmy specjalny kalkulator, do którego trzeba wpisać tylko długość i szerokość sufitu, wskazać ilość kątów i opraw oświetlaniowych i dowiedzisz się o cenę sufitu napinanego w jednym kliknięciu online! Co może być proszczej?!

Сzy przy zamówieniu dużego sufitu napinanego cena za metr kwadratowy będzie obniżona?


Tak, oczywiście, jeśli powierzchnia sufitu napinanego ponad 20 metrów kwadratowych, cena będzie obniżona. Ale przy zamówieniu sufitów napinanych w różnych pomieszczeniach ogólem ponad 20 m. kw., cena nie bardzo się obniża, ponieważ zwiększa się obwód i odpowiednio ilość profili i prac montażowych.

Dlaczego cena tego samego sufitu w różnych firmach bardzo się różni?


Tak, takie istnieje na każdym rynku, na każdy produkt – ceny się różnią. Ale rozumiesz, że w gospodarce rynkowej cena jest regulowana przez rynek, dlatego jeśli w jakiejś firmie cena jest niższa, to znaczy, że coś jest tam gorzej, nie obowiązkowo to ma być folia, najczęściej cierpi jakość montażu, ale oczywiście jakość usług, rzetelne gwarancje. Cena na sufit napinany będzie taniej jeśli zamawiać jego u firmy, w której pracuje tylko jedna osoba, która jednocześnie wykonuje obowiązki dyrektora, menedżera, instalatora i ma tylko jednego asystenta, który ewentualnie często się zmienia. W takim wypadku jesteś zmuszony dostosowywać się do harmonogramu tego człowieka, który fizycznie nie potrafi montować sufity napinane w dogodnym dla Ciebie czasie, również w weekendy oraz zawsze znajdować się w biurze by mógłbyś z nim skontaktować, oraz wyjeżdżać aby doradzić twoim ekipom budowlanym przed zainstalowaniem sufitu napinanego. Małe firmy bardzo szybko pojawiają się i również szybko się znikają, więc ich gwarancje nic nie gwarantują. Więc, zamawiając tańszy sufit napinany, ryzykujesz potem przepłacić, jeśli zajdzie potrzeba zmienić sufit lub spuścić wodę po zalaniu, możesz do nich się nie dodzwonić. Dlatego każdy produkt ma swego konsumenta, dla kogo decydującym czynnikiem jest cena metra kwadratowego, oczywiście bedzie zamawiać w małych przedsiębiorstwach. A są ludzie, którzy chcą współpracować z poważnymi firmami, otrzymywać poważne gwarancje i wysoką jakość montażu sufitów napinanych, być pewnymi co do sprawności sprzętu montażowego (gazowego), i w tym, że instalatorzy nie zepsują ich rzeczy a w takim wypadku będzie z kogo pytać za wszystko co się dzieje w pomieszczeniu. Wybór należy do ciebie.

Czy zależy cena sufitu napinanego od wybranego koloru folii?


Nie, kolor sufitu napinanego nie wpływa na jego cenę. Na cenę sufitu napinanego wpływają dodatkowe elementy na suficie.

Co trzeba płacić dodatkowo przy zamówieniu sufitu napinanego?


Jeśli korzystałeś z naszego kalkulatora na naszej stronie, cena standardowego sufitu napinanego się nie zmieni. Dodatkowo płacimy za: wydruk zdjęć na materiale, stworzenie systemu „gwiaździste niebo”, wielopoziomowość sufitów oraz cena wzrośnie, gdy wysokość pomieszczenia jest ponad 3 metrów, bo proces montażu staje bardziej skomplikowany i spowalnia się.

Czy trzeba płacić za wezwanie mierniczego dla dokonywania pomiarów?


Nie, nie trzeba, to zawsze bezpłatna usługa. Po rozmowie telefonicznej mierniczy przyjedzie za wskazanym adresem w dogodnym dla ciebie czasie, wymierzy sufit, zapozna cię z rodzajami mocowań, z gamą odcieni folii i tkaniny, opowie o wadach i zaletach tego i innego, doradzi twoim pracownikom o przygotowaniu miejsca dla sufitu napinanego. I nawet jeśli nic nie zamówiłeś, to będzie całkowicie za darmo.

Czy są jakieś rabaty dla emerytów?


Osobiście dla Pani/Pana zrobię. Myślę, że nie dużo ludzi przeczyta ten komentarz, pod czas mierzenia proszę mi powiedzić słowo kodowe „Jestem szanownym emerytem” i 10% macie w kieszeni.

Przy jakich rozmiarach sufitu możecie dać rabaty?


Przy zamówieniu 2000 m. kw.sufitu napewnie damy niesamowite rabaty, wystarczy na zakup nowego samochodu w salonie sprzedaży auto. Wyobraź sobie oto rabat!!!!!! :))) Przy mniejszych ilościach rabaty będą mniejsze, ale także będą dobre, zadzwoń zaraz.

Czy cena będzie znacznie niższa jeśli kupować sufity napinane hurtem? Naprzykład 5 sufitów napinanych?


Jeśli każdy z pięciu będzie nie mniej niż 40 m. kw, wtedy będzie znacznie niższa. To wszystko indywidualnie, trzeba rozumieć wielkości zamówienia, a dopiero potem decydować o rabacie. Czasami mamy promocje. Mamy promocję „sufit w prezencie”, gdzie przy zamówieniu trzech sufitów, trzeci- z najmniejszą wartością dostajesz w prezencie. Sprawdź nasze nowości i promocje.

Czy mogę zapłacić za sufity napinane przelewem?


Tak, oczywiście. Za sufity napinane w naszej firmie możesz płacić i przelewem, pracujemy z jakimikolwiek wygodnymi dla Ciebie sposobami płatności.

Czy Państwo biorą przedpłatę za sufit napinany przy składaniu zamówienia i w jakim rozmiarze?


Tak, przedpłata jest wymagana obowiązkowo. Ponieważ sufity są wykonane według indywidualnego rozmiaru i jeśli nagle zmienisz zdanie, wycięty sufit napinany możemy tylko wyrzucić. Dlatego należy zrobić przedpłatę za material. Rozmiar przedpłaty na sufit napinany tradycyjnie składa 50% od wartości zamówienia, ale indywidualnie możemy rozpatrywać i trochę mniejszy odsetek.

Jakie dokumenty dotyczące płatności otrzymam przy zamówieniu sufitu napinanego?


Pod czas zamówienia sufitu zawiera się umowa, w której jest wskazana kwota zaliczki. Po zainstalowaniu sufitu podpisuje się protokół o wykonaniu prac i dostajesz kartę gwarancyjną, z określonymi terminami gwarancji, przepisami konserwacji i eksploatacji sufitu napinanego.

Rodzaje sufitów:

matowe
lustrzane
z podświetleniem
latający sufit
nisze na suficie
z nadrukiem
gwieździste niebo
sufity napinane 3D
wielopoziomowe
sufit ażurowy

Zdjęcia sufitów:

w salonie, w sali
w kuchni
w sypialni
w pokoju dziecięcym
w łazience
w przedpokoju, korytarzu

Ostatnie wzory:

KORZYSTNE:

Jak wybrać?
Konserwacja i eksploatacja.
Jak wybrać kolor?
Oświetlenie.
Nowoczesne i modne sufity.
Jak zamówić?

ZDJĘCIA SUFITÓW:

w salonie, w sali
w kuchni
w sypialni
w pokoju dziecięcym
w łazience
w przedpokoju, korytarzu

POPULARNE:

lustrzany
matowy
z podświetleniem
z nadrukiem
sufity napinane 3d
gwiaździste niebo
Tel.: 536 250 569
Sufity napinane od firmy Planeta Sufitów: Kraków, Katowice, Łodź, Rzeszów, Warszawa etc.