Sufity napinane Kraków. Producent Planeta Sufitów.
tel.: 536 250 569
E-mail: planetasufitow@gmail.com

Sufit napinany w salonie, pokoju dziennym.

Jakim chcielibyśmy zobaczyć nasz sufit w swoim salonie, gdzie zbiera się cała nasza rodzina i najbliżsi przyjaciele? Oczywiście, idealnie gładkim i pięknym, aby służył długie lata bez zmian, aby był on dostępny w cenie, idealnie byłoby aby został zrobiony w ciągu kilku godzin. Myślisz, że to niemożliwe? Z sufitami napinanymi twój salon będzie jak nowy przez kilka godzin, za całkiem rozsądną cenę i będzie Cię cieszył przez 20 lat.


10+ zaletów sufitów napinanych dla salonu:

1. Połyskujący sufit wizualnie zwiększy przestrzeń i z każdego pokoju zrobi prawdziwy salon.
2. Dzięki szerokości folii 5 m, sufit napinany można zainstalować w dowolnym salonie bez szwu. Chociaż istnieją wąskie rolki folii do sufitów napinanych, ale wykorzystujemy tę, która pasuje do szerokości danego pomieszczenia, aby sufit był bez szwów.
3. Sufit w salonie zwykle dużych rozmiarów i każdy sufit podwieszany z płyt gipsowo-kartonowych, nawet w bardzo dobrym wykonaniu, może szybko się popęknąć. Natomiast sufity napinane nawet na dużych obszarach bardzo dobrze się sprawdziły, służą przez długie lata bez zmian. Sufity napinane z biegiem czasu, nie pękają, nie wypiętrzają się, nie blakną i w ogóle wyglądają idealnie przez 20 lat.
4. W salonie zbieramy się nie tylko z gośćmi ale i po prostu z blizkimi - całą rodziną. I jest bardzo ważnie aby to pomieszczenie wywoływało pozytywne nastawienie, a nie myśli o konieczności naprawy. Sufit napinany gwarantuje Ci tylko dobre myśli przy spojrzeniu na niego :)
5. Poprawnie wybrawszy kolor sufitu napinanego, możesz stworzyć potrzebną atmosferę w pokoju. Jaskrawe odcienie podrzucą dynamiki i drivu, ciemne kolory na suficie stworzą wrażenie drogiego wnętrza, a jasna klasyka – będzie pasować jakiemukolwiek salonu.
6. Przemyśliwszy ukryte podświetlenia, możesz zmieniać kolor sufitu w salonie odpowiednie do swego humoru. Przecież, za pomocą taśmy led RGB, potrafisz jednym palcem wybrać kolor świecenia.
7. Za pomocą kombinowania sufitów napinanych i konstrukcji z płyt gipso-kartonowych, możecie podzielić swój duży salon na strefy funkcjonalne.Przecież często duży pokój w mieszkaniu jest i studio, a tam są strefy kuchni, jadalni, kącik TV, a czasem i miejsce dla pracy.
8. Projekt sufitu napinanego może zrobić twój pokój zupełnie nie do poznania.Dzięki technologii drukowania na sufitach napinanych, twój salon może stać się klasyczną salą, futurystyczną kajutą lub po prostu stylowym pomieszczeniem.
9. Wybrawszy odpowiedni projekt sufitu napinanego, możesz regulować swój budżet, a także stworzyć dowolny styl we wnętrzu.
10. Jeśli nie chcesz często przerabiać remont w mieszkaniu, wtedy wybieraj wyjątkowe rozwiązanie dla sufitu – sufity napinane – to rozwiązanie 1 raz na 30 lat!
11. A co najważniejsze, za pomocą nowego sufitu napinanego, możesz w ciągu jednego dnia odnowić wnętrze swego salonu, nie robiąc prawdziwy remont i nie wynosząc duże meble.

Jaki kolor sufitu będzie pasował w salonie.

Wybierając kolor sufitu napinanego dla salonu, pamiętaj kilka prostych reguł:
- ciemne kolory folii mają bardziej wyraźny efekt lustra, niż jasne. Więc jeśli chcesz, aby wszystko lśniało i mieniało się, pokój wyglądał pięknie i jaskrawie, wtedy idealnie będzie pasował czekoladowy sufit napinany. Ale jeśli wolisz spokojną atmosferę w pokoju, wtedy lepiej będą pasować jasne odcienie i matowe faktury.

- odpowiedni kolor zależy od kształtu i wielkości sufitu napinanego. Jeśli sufit będzie rozciągnięty na cały pokój, to lepiej będą pasować maksymalnie jasne kolory. A jeśli to będą małe obszary sufitu napinanego w konstrukcjach z płyt gipsowo-kartonowych, wtedy wybierz odcienie-nasycone, ciemniejsze lub jaskrawsze. Ten wariant podkreśli kształt sufitu.

- Jeśli wnętrze salonu dąży do klasycznej przytulności, wybierz jasne odcienie. Jeśli wnętrze jest nowoczesne i nieoczekiwane, wtedy można kombinować różne kolory folii w różnych strefach pokoju-studio.

Salon - to idealne miejsce do eksperymentów!

Twój salon to właśnie to miejsce, gdzie chciałoby się czegoś pięknego i niezwykłego na suficie. By przed gośćmi nie wstyd, i dla siebie miło. Tutaj w zależności od powierzchni pokoju, można wymyślać niezwykłe pomysły na sufit. To mogą być i sufity napinane z wydrukiem: wizerunki, ornamenty, kwiaty, chmury. Również świetnie wyglądają ukryte podświetlenia jak za folią, tak i świecące na ścianę taśmy led (tzw. szybujące sufity napinane).

Stosowanie sufitów napinanych w studio:

Ze wszystkich stron sufity napinane doskonale wykazały się w różnych salonach. Łatwe w utrzymaniu, można je w razie potrzeby przetrzeć wilgotną szmatką. A w szczególnych przypadkach można nawet myć specjalnymi środkami do naczyń jakieś plamy, choć to raczej wyjątkowe okazje.

To właśnie w salonach najczęściej coś obchodzimy i odkorkujemy ulubiony szampan. Tak oto sufity napinane w ogóle nie boją się korków od szampana. Folia jest bardzo gęsta i mocna, nie można jej uszkodzić tępymi przedmiotami, nawet podczas gwałtownego uderzenia. Przeprowadziliśmy specjalny eksperyment, który można obejrzeć na wideo.

Kuchnia > Sypialnia > Pokój dziecka > Łazienka > Przedpokój >

Rodzaje sufitów:

matowe
lustrzane
z podświetleniem
latający sufit
nisze na suficie
z nadrukiem
gwieździste niebo
sufity napinane 3D
wielopoziomowe
sufit ażurowy

Zdjęcia sufitów:

w salonie, w sali
w kuchni
w sypialni
w pokoju dziecięcym
w łazience
w przedpokoju, korytarzu

Ostatnie wzory:

KORZYSTNE:

Jak wybrać?
Konserwacja i eksploatacja.
Jak wybrać kolor?
Oświetlenie.
Nowoczesne i modne sufity.
Jak zamówić?

ZDJĘCIA SUFITÓW:

w salonie, w sali
w kuchni
w sypialni
w pokoju dziecięcym
w łazience
w przedpokoju, korytarzu

POPULARNE:

lustrzany
matowy
z podświetleniem
z nadrukiem
sufity napinane 3d
gwiaździste niebo
Tel.: 536 250 569
Sufity napinane od firmy Planeta Sufitów: Kraków, Katowice, Łodź, Rzeszów, Warszawa etc.