Sufity napinane Kraków. Producent Planeta Sufitów.
tel.: 536 250 569
E-mail: planetasufitow@gmail.com

Nowoczesne i modne sufity napinane.

Czym jest modny i nowoczesny sufit? To taki sufit, który potrafi sprostać wszystkim wymaganiom współczesnego życia. Powinien być szybko montowany, mieć atrakcyjną cenę, odznaczać się łatwą pielęgnacją, być trwałym i długowiecznym i najważniejsze, aby wyglądał stylowo. Sufity napinane w pełni odpowiadają wszystkim wymienionym kryteriom nowoczesnego i modnego sufitu, dlatego poniżej będzie mowa właśnie o nich.

linii światla na suficie napinanym

linii światla na suficie napinanym


Design sufitów napinanych jest bardzo różnorodny, dlatego trudno byłoby wybrać najmodniejszy wariant. Przeprowadziliśmy badanie popularności różnych rodzajów sufitów napinanych i otrzymaliśmy następującą Top-listę sufitów napinanych!

Top-lista sufitów napinanych:

9. Dwuwymiarowe sufity napinane

stały się modne w ostatnim czasie, przecież jeszcze niedawno wszystkie wielopoziomowe konstrukcje na sufitach były wykonywane przy pomocy płyt gipsowo-kartonowych. Dzięki sufitowi napinanemu otrzymujemy nie tylko różnice poziomów, ale możliwość zestawienie kontrastowych odcieni, lustrzanej i matowej faktury na różnych kondygnacjach sufitu. Oprócz tego istnieje możliwość nadrukowania obrazu na jednym poziomie, a na drugim zainstalowania podświetlenia za folią. W ten sposób otrzymamy najmodniejszy sufit napinany.

wielopoziomowy sufit napinany

wielopoziomowy sufit napinany


8. Lustrzany sufit

napinany przyciąga wszystkich bogatym wyborem odcieni z gamy kolorystycznej których jest ponad 200. Rozwiązanie to stało się popularne, również ze względu na właściwy im efekt lustrzany, który pomaga powiększyć wizualnie wysokość nowoczesnych wnętrz.

lustrzane sufity różnych kolorów

lustrzane sufity różnych kolorów


7. Gwieździste niebo na suficie

napinanym to najbardziej wyrazisty zabieg designerski, ponieważ ilość, jasność i rozmieszczeni gwiazd na suficie jest niepowtarzalne. Istnieje także możliwość wyboru różnych wariantów gwieździstego nieba, od małych punkcików, do jasno świecących gwiazd lub w ogóle stworzyć deszcz spadających gwiazd w swojej sypialni.

gwiazdy na suficie napinanym

gwiazdy na suficie napinanym


6. Nadrukowane zdjęcie na suficie

napinanym to jeden z najbardziej pożądanych wariantów. Obraz nadrukowany na suficie to nie tylko modne rozwiązanie, ale element stwarzający wyjątkowy nastrój w Państwa pokoju. Bardzo często zdjęcia na suficie są zamawiane do pokojów dziecięcych, dzięki temu Państwa dziecko będzie się czuło bardzo modne. Nadrukowany obraz może być podświetlany od wewnątrz bądź stać się jednym z poziomów wielopoziomowego sufitu napinanego.

zdjęcia na suficie

zdjęcia na suficie


5. Sufity napinane z wewnętrznym podświetleniem

to hit współczesnych mieszkań, zważywszy na to iż zwykłym sufitem napinanym już nikogo nie zadziwimy. A podświetlenie światłowodowe wzdłuż obwodu lub na całej powierzchni to bardzo modny zabieg, który wywrze ogromne wrażenia na Państwa gościach. Więcej szczegółów na temat podświetlenie sufitów napinanych tutaj.

podswietlenie sufitów napinanych

podswietlenie sufitów napinanych


4. Matowe sufity napinane

są popularne wśród wielbicieli tradycyjnych, nie rzucających się w oczy białych i jasnych sufitów. Taki sufit bywa niezastąpiony w przypadku, gdy chcą Państwo otrzymać idealnie równą powierzchnię w bardzo krótkim czasie (dosłownie w wyliczonych godzinach) i w dostępnej cenie. Matowy sufit napinany to nowoczesne rozwiązanie dla większości remontów.

sufit napinany matowy biały

sufit napinany matowy biały


3. Szybujące sufity lustrzane, matowe, białe, charne.lustrzany sufit z podswietleniem na obwodzie

lustrzany sufit z podswietleniem na obwodzie


2. Obecnie sufity napinane z niszami

cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. To prawdziwy sufit przyszłości, zupełnie nie przypominający zwykłych białych równych sufitów i nawet nie sposób porównać go z konstrukcjami z płyt gipsowo-kartonowych, ponieważ dzięki sufitom napinanym z niszami możemy wykorzystć światło i dowolne designerskie fantazje. Mogą to być i białe nisze, i czarne, i różne formy.

sufit napinany z niszami

sufit napinany z niszami


1. Sufity z magnetycznym szynowym oświatleniem

nowoczesny design, wyjątkowa opcja. Wszyscy projektanci wnętrz uwielbiają tę opcję sufitu. Bardzo stylowe i nowoczesne sufity napinane.

sufit napinany z magnetycznym szynowym oświatleniem

sufit napinany z magnetycznym szynowym oświatleniem


Żywimy nadzieję, iż nasz przegląd rodzajów sufitów napinanych pomoże Państwu w stworzeniu prawdziwie modnego i nowoczesnego wnętrza.

Rodzaje sufitów:

matowe
lustrzane
z podświetleniem
latający sufit
nisze na suficie
z nadrukiem
gwieździste niebo
sufity napinane 3D
wielopoziomowe
sufit ażurowy

Zdjęcia sufitów:

w salonie, w sali
w kuchni
w sypialni
w pokoju dziecięcym
w łazience
w przedpokoju, korytarzu

Ostatnie wzory:

KORZYSTNE:

Jak wybrać?
Konserwacja i eksploatacja.
Jak wybrać kolor?
Oświetlenie.
Nowoczesne i modne sufity.
Jak zamówić?

ZDJĘCIA SUFITÓW:

w salonie, w sali
w kuchni
w sypialni
w pokoju dziecięcym
w łazience
w przedpokoju, korytarzu

POPULARNE:

lustrzany
matowy
z podświetleniem
z nadrukiem
sufity napinane 3d
gwiaździste niebo
Tel.: 536 250 569
Sufity napinane od firmy Planeta Sufitów: Kraków, Katowice, Łodź, Rzeszów, Warszawa etc.